Є такий жарт "комп'ютер думає повільніше ніж користувач") Чому так відбуваєтся? Причин може бути, без перебільшення близько сотні. Проте в цьому меседжі я не буду в них заглиблюватися.

Близько половини випадків вузьким місцем є оперативна память. На даний час враховуючи "важкість" браузерів навіть для простого серфінгу і використання онлайн сервісів в Інтернет відкривши 10 вкладок браузера, буде зайнято, разом з операційною системою близько 4 Гігабайт оперативної пам'яті.

Близько 50% вузьким місцем є низька пропускна здатність на ділянці вінчестер HDD і всі решту компоненти ПК. На даний час враховуючи "важкість" Операційної Системи і решту Програмного Забезпечення робота з хардом перетворюєтся на муку. HDD ЦЕ МЕХАНІКА-ВОНА ЗНОШУЄТСЯ, в решті решт диск покриваєтсябитими секторами, що для користувача виливаєтся в синій "ЕКРАН СМЕРТІ" та, що найбільш неприємно-втрату даних.

Радикальний метод вирішення проблеми, заміна для ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ архаїчного НДД на новітній сучасний SSD, який в 10 разів швидший, і має ресурс 1.5-2 млн. год на відмову і офіц. гаранію до 60міс.

ЦІНА ПИТАННЯ МІЗЕРНА 25-80$ НА НАДІЙНІ ССД ОБ'ЄМАМИ 120-500ГБ.

ПК чи Ноутбук буде загружатися від 3 секунд! 

Кожен день стикаємося з апгрейдами памяті, знаємо всі нюанси.

Звертайтесь: Львів Альфаком Сахарова, 42 офіс 110 БЕЗКОШТОВНО проведем діагностику.

Оперативна память на ноутбуки і ПК від 50грн!