АльфаКом — Якісний Ремонт Сервіс Продаж техніки у Львові. Магазин-Офіс у Львові

Влаштування систем відеоспостереження та сигналізації

Телефон
+380(32)244-30-02 - багатоканальний
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
10:00 - 19:00
Зараз відкрито

Влаштування систем відеоспостереження

Якісна система відеоспостереження — запорука безпеки та спокою 24 години на добу. І якщо раніше камери встановлювали переважно на великих підприємствах, в офісах, адміністративних або навчальних приміщеннях, то сьогодні все частіше система відеоспостереження з'являється й у приватних будинках та квартирах.

Чому відеоспостереження має попит? Тому що це один із найкращих способів убезпечити себе, контролювати важливі процеси роботи співробітників (якщо мова йде про підприємства), завжди мати матеріали для вирішення конфліктних ситуацій (оскільки камера фільмує усі події у форматі 24/7), контролювати відвідувачів та загалом бути в курсі всіх подій на території, що потрапляє у поле огляду камер спостереження. Пам’ятайте, що ефективність роботи відеоспостереження головним чином залежить від правильного монтажу та компонентів (камери, кабелі тощо), тому радимо відразу звернутися до сервісного центру.

Плануєте встановлення комплексної системи відеоспостереження у Львові? Спеціалісти «АльфаКом» із задоволенням допоможуть вам подбати про безпеку вашого дому чи бізнесу. Ми гарантуємо якісний сервіс та монтаж системи відеоспостереження за короткий термін. Крім того, в «АльфаКом» можна придбати все необхідне обладнання за вигідними цінами.

Влаштування систем відеоспостереження та сигналізації, фото-1

Встановлення сигналізацій 

На жаль, сучасний світ далекий від ідеалу й часто успіх може стати причиною для заздрощів. Саме тому практично кожного дня стаються крадіжки (як у будинках та квартирах, так і на підприємствах та промислових територіях). Пам’ятайте, що будь-яке цінне майно може стати ласим шматочком для крадія, тому рекомендуємо подбати про безпеку й встановити сигналізацію. Це допоможе вам захистити себе від неприємних ситуацій, внаслідок яких втрачається не лише майно, а й дорогоцінні нервові клітини.

Правильно підібрана та встановлена система сигналізації на 99,9% захищає від небажаних гостей, які норовлять заволодіти вашим майном. Досвідчені майстри «АльфаКом» гарантують якісний монтаж обладнання за короткий термін у місті Львів. При цьому клієнт може обрати один із трьох запропонованих варіантів встановлення охоронної сигналізації, який підійде саме йому. 

  • «Локальна сигналізація». Якщо хтось намагатиметься потрапити до приміщення — спрацює звукова та світлова сирена. 
  • «Автодозвін». Ви, або ваші довірені особи (скажімо, члени родини) отримаєте SMS-сповіщення, щойно в будинку спрацює сигналізація. 
  • Система сигналізації з підключенням на пульт охорони. Це найбільш надійний варіант, оскільки відразу після сигналу «Тривога» до об’єкта, що охороняється (ваш будинок або офіс), вирушає спеціальний озброєний патруль. 

Файли
Розміщення на мапі міста