Перейти в каталог стокової техніки

«АльфаКом» — це сервісний центр, де можна не лише здати техніку на ремонт, а й придбати її на вигідних умовах. Ми здійснюємо продаж стокової пост-лізингової техніки з США та Європи, яка належить до бізнес-сегменту (серія товарів з великим потенціалом і ресурсом).

У чому різниця між пост-лізинговою та типовою вживаною технікою з рук? Суттєва різниця полягає у тому, що всі товари з категорії «пост-лізинг» раніше перебували у використанні на підприємствах, корпораціях або в офісах бізнес-компаній. Це завжди техніка з високими технічними показниками та можливостями, яка потрапляє на продаж у гарному стані. Крім того, уся техніка проходить ретельну перевірку та загальне тестування операційної системи перед тим, як потрапити до стокових магазинів. А також, більшість ноутбуків та комп’ютерів, що доступні в нашому каталозі, мають вбудоване ліцензійне програмне забезпечення (Windows 7, Windows 10 Pro тощо).

Ми пропонуємо широкий вибір найпопулярнішої стокової комп’ютерної техніки, яка допоможе вам заощадити на купівлі бажаного товару.

Ноутбуки, комп’ютери, ББЖ, принтери, монітори — переглядайте каталог товарів на нашому сайті, обирайте необхідную вам техніку, та завітайте до нашого магазину у місті Львів. У картці кожного товару можна переглянути декілька фото з різних ракурсів, а також короткий опис та технічні характеристики, аби клієнтам було зручніше обирати бажану техніку.