Підключення до безпровідного інтернету 

Ми живемо у час, коли комфорт (у будь-якій сфері життя) виходить на перший план. Так, наприклад, з’явилася безконтактна оплата, бездротові навушники та зарядні станції для гаджетів, і цей список можна продовжувати довго. Проте, одна із головних технологій, що зробила життя значно комфортнішим (особливо для працівників офісів) — безпровідний інтернет. 

Це зручна альтернатива провідному підключенню, яка дає можливість уникнути нескінченної кількості дротів та кабелів. За останні декілька років (починаючи з 2018, коли до України прийшов стандарт зв’язку 4G) тема портативних точок доступу до мережі інтернет отримала широкий інтерес з боку користувачів. І не дивно, оскільки це мобільність, яка не прив’язує вас до одного місця, тож працювати можна будь-де: у парку, в дорозі, на дачі тощо. 

Який бездротовий інтернет краще — сказати складно, оскільки під час вибору треба враховувати певні нюанси. Наприклад, бажану швидкість або місце розташування модему. Спеціалісти «АльфаКом» з радістю допоможуть вам обрати вигідний стартовий пакет, а також нададуть консультацію щодо підключення. Крім того, у нас можна прибрати все обладнання, що необхідне для безперебійної роботи 4G: модем, роутер, антени тощо).