АльфаКом — Якісний Ремонт Сервіс Продаж техніки у Львові. Магазин-Офіс у Львові

Ремонт техніки від комп'ютерів до планшетів та телефонів у Альфа-Ком

Телефон
+380(32)244-30-02 - багатоканальний
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
10:00 - 19:00
Зараз відкрито

Комп’ютер

Ремонт комп'ютерів Альфа-Ком у Львові
Ремонт комп'ютерів Альфа-Ком у Львові

Комп’ютер — важлива частина життя сучасної людини. Це техніка, що дає змогу не лише цікаво проводити вільний час (наприклад, за переглядом улюбленого кінофільму або відеогрою), але й працювати. До речі, останні події у світі викликали неабиякий інтерес до віддаленої роботи, тому все більше працівників поступово залишають офіси, надаючи перевагу затишній домашній атмосфері. Проте, коли мова заходить про ремонт комп’ютера (або окремої його частини), важливо не піддаватися оманливому бажанню заощадити гроші на роботі майстра. Пам’ятайте, що комп’ютер — складний механізм, ремонт якого потребує спеціальних знань та навичок.

Спеціалісти «АльфаКом» проводять ремонт ПК (а також системних блоків) будь-якої складності у місті Львів. На початку роботи майстер обов’язково проводить попередню діагностику ПК (у тому числі й вивчає температуру процесора під час роботи), аби більш точно встановити причину зламання. Найчастішими проблемами з ПК (при умові тривалого використання) є: вихід з ладу блока живлення або материнської плати, потрапляння до корпусу дрібного сміття або води, перегрівання процесору та збій у роботі відеокарти.

Які комп’ютери можна принести на ремонт? Ми працюємо практично з усіма видами ПК, тому немає різниці буде то домашній ноутбук з мінімальним навантаженням, або потужний комп'ютер для роботи з графікою.

Ноутбук

Ремонт ноутбуків Альфа-Ком у Львові
Ремонт ноутбуків Альфа-Ком у Львові

Будь-який ноутбук потребує періодичної перевірки, аби завчасно виявити та попередити можливі проблеми. Крім того, слід пам’ятати про базові правила (наприклад, бути обережним з водою та їжею біля ПК) й ретельно доглядати за ноутбуком.

Проте, якщо проблема з технікою вже сталася — важливо відповідально підійти до пошуку кваліфікованого майстра, який матиме достатньо знань та досвіду роботи з персональними комп'ютерами. І якщо у маленькому місті перелік професіоналів своєї справи досить обмежений, то мешканцям обласних центрів доводиться пройти справжній квест, обираючи майстра серед десятків пропозицій.

Які проблеми можуть виникнути з ноутбуком? Пам’ятайте, що це складний механізм, у якому кожна деталь впливає на загальний функціонал, проте можна виділити основні причини виходу ПК зі строю. Найчастіше це: материнська плата, стирання шлейфу чи петель корпуса, збій у роботі відеокарти або процесора.

Перебуваєте у пошуках сервісного центру у Львові? Рекомендуємо звернутися до «АльфаКом». Тут на ремонт приймають будь-які ноутбуки (від Apple до Lenovo), а вартість сервісного обслуговування залежить виключно від складності проведених робіт. Спеціалісти центру комплексно вивчають техніку, яка потрапляє на ремонт, та безоплатно проводять попередню діагностику на початку роботи.

Принтер, БФП

Ремонт принтерівв Альфа-Ком у Львові
Ремонт принтерівв Альфа-Ком у Львові

Сьогодні техніку для друку використовують не лише у кожному офісі, де активно кипить робоче життя, але й домашній умовах (особливо, якщо вдома є школярі або студенти). До речі, в офісах найчастіше встановлюють саме багатофункціональний пристрій для друку (БФП), який об’єднує в собі декілька пристроїв в одному (наприклад, принтер, факс і копіювальний апарат). Надрукувати доповідь, звіт або зробити додаткову копію необхідних документів — звична складова сучасного життя. А так, як техніка для друку постійно знаходиться в активній експлуатації, важливо не ігнорувати періодичні перевірки та діагностику, аби завчасно попередити можливі проблеми. Крім того, не забувайте, що така техніка потребує спеціальних знань для вдалого налаштування, тому радимо відразу звертатися до спеціаліста, аби уникнути пошкоджень внаслідок самостійного ремонту.

Смартфон

Ремонт смартфонів  Альфа-Ком у Львові
Ремонт смартфонів Альфа-Ком у Львові

Уявіть сучасну людину без смартфона. Вийшло? Зробити це неможливо, оскільки мобільний телефон став нашим справжнім другом та незамінним помічником у багатьох речах. Щороку на полицях магазинів техніки з’являються нові моделі смартфонів, що мотивує нас частіше оновлювати власний гаджет. Крім того, як би обережно ви не користувалися мобільним телефоном, завжди існує ймовірність виникнення проблем у роботі техніки. Звісно, деякі проблеми можна усунути самостійно (наприклад, шляхом глибокої чистки телефону), проте більше серйозні питання потребують досвіду та спеціальних знань. Саме тому важливо вчасно звертатися до кваліфікаційних спеціалістів, які допоможуть вам ліквідувати наявні проблеми з технікою, а також, розкажуть, як запобігти появі нових.

Куди звертатися? У Львові працює сервісний центр «АльфаКом», майстри якого у короткі терміни ремонтують будь-які смартфони. Крім того, усі клієнти можуть отримати попередню діагностику техніки, яка проводиться повністю безоплатно.

Яку проблему можна вирішити з «АльфаКом»? Спеціалісти сервісу відновлюють смартфони після залиття або забруднення дрібним сміттям та пилом; замінюють деталі гаджета (наприклад, дисплей, сенсорний модуль, динамік, мікрофон, шлейф, роз’єм microUSB для зарядки тощо); здійснюють перепрошивання ОП; а також проводять комплекту чистку смартфонів.

Куди звернутись у Львові? Сервісний центр «АльфаКом» здійснює швидкий та якісний ремонт будь-якої техніки для друку. Ми працюємо з усіма популярними моделями та виробниками (Xerox, Minolta, Canon, HP, Samsung, Epson тощо). Під час роботи наші майстри використовують лише якісні матеріали та оригінальні деталі, що дозволяє якомога більше продовжити термін експлуатації техніки.

Планшет

Ремонт планшетів Альфа-Ком у Львові
Ремонт планшетів Альфа-Ком у Львові

Що передбачає собою якісний ремонт планшета? По-перше, важливе місце займає причина, через яку гаджет потребує на сервісне обслуговування або ремонт. Наприклад, якщо пошкодження лише на корпусі, то замінити його (у деяких випадках) можна й власноруч. Але якщо мова йде про більш серйозні проблеми (скажімо, сенсорний модуль не реагує на дотик, або планшет не заряджається внаслідок пошкодження акумулятора чи роз’єму) — рекомендуємо звернутися за допомогою до спеціалістів сервісного центру «АльфаКом», що знаходиться у Львові.

Найчастіше планшети виходять із ладу через необережне користування (падіння техніки, заливання водою тощо) або перевантаження процесора, який не в змозі впоратися із навантаженням (наприклад, під час запуску потужних відеоігор). Крім того, іноді техніка має заводський брак та вже з ним потрапляє на полиці магазинів, тому завжди уважно оглядайте гаджети перед купівлею.

Спеціалісти сервісного центру «АльфаКом» надають якісні послуги з ремонту планшетів будь-якої складності. Тут ви також зможете придбати необхідні аксесуари для планшета (зарядний пристрій, кабель, перехідник тощо) за вигідними цінами. Ми працюємо для того, щоб ви з задоволенням користувалися улюбленими гаджетами.

Телефон

Ремонт телефонів  Альфа-Ком у Львові
Ремонт телефонів Альфа-Ком у Львові

Сьогодні виробники телефонів (так само як і будь-якої техніки) з усіх сил намагаються зробити свою продукцію якомога зносостійкою та міцною. Саме так з’явилися нові стандарти захисту гаджетів від падінь, пилу, бруду та води. Проте ніхто не застрахований від неприємних, а часом і курйозних ситуацій, внаслідок яких пошкоджується техніка. Крім того, іноді проблеми з гаджетом з'являються без видимої на те причини, і у такому випадку краще відразу звернутися за консультацією до кваліфікованого спеціаліста.

Ремонт мобільних телефонів — одна з найпопулярніших послуг в усіх сервісних центрах, й «АльфаКом» не є винятком із правил. У нашій майстерні можна отримати швидкий та якісний ремонт мобільного телефону будь-якої складності, а також безоплатно проконсультуватися зі спеціалістом щодо вашої техніки.

Внаслідок падіння пошкодився екран телефону або не працює дисплейний модуль? Завітайте до нашого сервісного центру у місті Львів, ми з радістю допоможемо відновити працездатність (або належний зовнішній вигляд) вашого мобільного телефону. «АльфаКом» оснащений професійним обладнанням для ремонту різних видів техніки, а всі майстри мають високий рівень кваліфікації.

Монітор, ТВ, блок живлення, УПС та іншої ІТ-техніки 

Ремонт блоку живлення Альфа-Ком у Львові

Будь-яка техніка потребує періодичної перевірки, аби завчасно попередити можливі проблеми, що призводять до втрати працездатності приладу. Адже завжди краще (та порядком дешевше) завчасно ліквідувати можливе пошкодження, аніж потім терміново оббивати пороги сервісних центрів. Особливо, коли мова йде про техніку, що постійно перебуває в активній експлуатації. Наприклад, монітор для комп’ютера, або телевізор, біля якого щовечора збирається уся родина. 

Тим паче, що ремонт техніки — справа, яка потребує філігранної точності та професійних навичок. Спеціалісти сервісного центру «АльфаКом» у Львові гарантують якісний ремонт, широкий перелік послуг (від заміни екрану на телефоні до комплексного ремонту джерела безперебійного живлення), та короткі терміни виконання роботи. 

З якими проблемами найчастіше стикаються власники моніторів та телевізорів? Попри те, що сучасні виробники намагаються робити свою техніку якомога надійною та зносостійкою, іноді ситуація йде зовсім не так, як би ми хотіли. Так, наприклад, трапляються розбиті екрани, «биті» пікселі, зношені шлейфи, зависання прошивки, перебої в роботі процесора та багато інших речей, що виводять техніки з ладу. Майстри «АльфаКом» виконують ремонт будь-якої складності, аби ви могли й надалі користуватися улюбленими гаджетами. 

Файли
Розміщення на мапі міста