Комп'ютери стовідсотково роблять наше життя більш зручним та комфортним, допомагають працювати, навчатися і приємно проводити вільний час (наприклад, за переглядом улюбленого фільму чи проходженням відеогри).

Проте, якщо мова йде про корпоративні та робочі комп'ютери, за якими працюють співробітники одного підприємства — важливу роль відіграє не лише потужність ПК, але і якісна локальна мережа та стабільне підключення до інтернету. І тут надзвичайно важливо мати спеціальні знання і навички, аби передбачити всі можливі нюанси та втілити у життя прохання замовника (компанії).

Що таке локальна комп’ютерна мережа та як вона будується? Це певна кількість ПК, що об’єднані в одну мережу на певній території (наприклад, в одному офісі або приміщенні). З її допомогою співробітники можуть швидко отримувати доступ до необхідних даних та техніки для друку (принтери, БФП), або будь-якого периферійного обладнання; налаштовувати спільні сервери для обміну файлами та в цілому оптимізувати робочий процес. Складається така мережа з: власне комп'ютерів, Wi-Fi- маршрутизаторів, комутаторів та кабелів для підключення, мережевих адаптерів і периферійної техніки.

Бажаєте налаштувати власну локальну мережу для офісу чи вдома? Компетентні майстри сервісного центру «АльфаКом» гарантують високу якість виконаних робіт з підключення та організації функціонування вашої комп’ютерної мережі. Крім того, ми можемо підібрати все необхідне обладнання для підключення у місті Львів.